World Česky Reference Vzdělávání
416
Tato kategorie slouží pro umísťování webů škol. Je žádoucí používat diakritiku. Redaktoři kategorie jsou vypsáni na konci stránky. Používejte prosím předepsaný tvar odkazu: Zkratka Město - Plný název školy. Upozornění: Všechny odkazy jsou nejprve ručně ověřeny, proto se neobjeví ihned, ale zhruba do jednoho týdne. Buďte tedy trpěliví, za což vám předem děkujeme. :-)
More information

kategorie 12

Další informace: 1

Česká škola
Informační server o českém školství. Diskusní fóra, poradna, testy pro žáky, výukové programy a pedagogicko - psychologický slovník.
Atlas školství
Přehled základních, středních, vyšších odborných, vysokých a jazykových škol, studium a práce v zahraničí, stáže a brigády.
ELSA
Studentská právnická organizace. Obsahuje stanovy, informace a novinky, prošlé akce a potřebné aktuality.
Europass
Soubor dokumentů, které usnadňují transparentnost kvalifikací a kompetencí a zlepšují tak profesní a studijní mobilitu na evropském trhu práce.
NaZkušenou.cz
Nezávislý informační web o studiu o práci v zahraničí s možností diskutovat, nebo si přečíst zkušenosti ostatních z pobytu v zahraničí.
Odevzdej.cz
E-learningový nástroj pro sběr, kontrolu a hodnocení prací učitelem.
Rodiče vítáni
Magazín o všem podstatném ve vzdělávání.
Světaznalec.cz
Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přináší aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.
Unie školských asociací ČR (CZESHA)
Status unie, členské organizace, aktuality, odkazy a kontakty.
Škola OnLine
Školský informační systém pro základní, střední, vyšší odborné školy a konzervatoře. Elektronická žákovská knížka, školní matrika, tisk vysvědčení, vedení elektronické třídní knihy, přístup k elektronickým výukovým materiálům. Zdroj informací pro všechny ředitele, učitele, studenty, žáky a jejich rodiče.

Tato kategorie v jiných jazycích: 65

Poslední změna:
leden 16, 2019 at 20:26:24 UTC
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas