kategorijos 3

Bonsai
Bonsai medelių auginimas. Blogas, patarimai. Bonsai studija, profesionalai dalinasi patarimais.
Gėlių rojus
Svetainė skirta auginantiems arba tiesiog mėgstantiems gėles. Čia rasite daug straipsnių apie gėlių auginimą, laistymą ar gėlių ligas, taip pat daug informacijos apie kambarines, lauko, vienmetes ir daugiametes gėles.
Gėlės
Naujausios kardelių veislės iš viso pasaulio. Kardelių selekcija, originalios veislės. Tulpės, vilkdalgiai, viendienės, jurginai, smulkiasvogūnės gėlės.
J.Vybornienės dekoratyvinių augalų ūkis
Žinios apie parduodamus augalus, jų nuotraukos ir trumpi aprašymai, auginimo patarimai.
Kaktusai
Žinios apie kaktusus ir jų auginimą namuose. Priežiūros patarimai.
Kambarinis citrinmedis
Vilniečio Aleksej Roščin svetainė apie kambarinius citrinmedžius. Žinios apie citrinmedžių rūšis, patarimai kaip išsirinkti ir nusipirkti.
Nniwaki.lt
Medelynas ir prekyba dekoratyviniais augalais Vilniuje. Parduodamų augalų sąrašas.
Sodas ir daržas
Svetainėje sodas ir darzas rasite daug straipsnių apie sodininkystę, kiemo priežiūrą, apželdinimą, sodo priežiūrą, gėles, augalus, daržoves. Lengvai prižiūrimas sodas.
Sodininku.info
Vaisių, uogų ir daržovių auginimo ir priežiūros patarimai. Informacijos apie gyvulininkystę, midaus, vyno ir naminės gamybą.
Sodininkyste.lt
Vaismedžių, vaiskrūmių ir gyvatvorių genėjimas. Daržovių sodinimas, auginimas ir priežiūra, naudingi patarimai sodininkams.
Sodo planas
Sodininkavimas ir sodo kūrimas pasitelkus įvairius augalus, spykliuočius ir lapuočius medžius. Gražus sodas - jūsų rankų darbu.
Sodo spalvos
Augalai ir idėjos sodui ir namams
VDU botanikos sodas
Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodas (VDU KBS) įsteigtas 1923 m. Jis užima 62,5 ha žaliąjį plotą Kauno centre. VDU KBS botaninėse kolekcijose auginami 7300 taksonų augalai. Jų ekspozicijos, didžiausios Lietuvoje oranžerijos, unikalaus grožio brandus parkas su tvenkiniais ir romatiškais tilteliais, istorinė Aukštosios Fredos dvaro aplinka sudaro puikią erdvę edukacinių, kultūrinių ir rekreacinių bendruomenės veiklų įvairovei.
Viskas apie bonsai medelius
Bonsai medelių auginimas, formavimas bei priežiūra.
VU botanikos sodas
ilniaus universiteto (VU) Botanikos sodas įkurtas 1781 metais. Per daugiau nei 150 metų gyvavimo laikotarpį sodas tapo neatsiejama Vilniaus universiteto dalimi, čia vykdomi moksliniai tiriamieji darbai, studentai atlieka praktikas, rengia kursinius, bakalaurinius, magistrinius, daktaro darbus. Šiuolaikinis VU Botanikos sodas ne tik didžiausias Lietuvoje (bendras plotas 199 ha) bet ir turtingiausias augalų kolekcijomis, čia auginama per 10000 pavadinimų augalų, priklausančių 190 šeimų, 886 gentims.
Vyšniauskų gėlininkystės ūkis
Gėlės. Lelijos, viendienės, vilkdalgiai, melsvės, sukulentai, varpiniai ir kiti dekoratyviniai augalai.

Ši kategorija kitomis kalbomis: 27

Paskutinis atnaujinimas:
spalio 22, 2018 at 7:35:08 UTC
Buitis
Žiniasklaida ir naujienos
Laisvalaikis ir kelionės
Žinynai
Regionai
Mokslas ir išsilavinimas
Pirkiniai
Visuomenė
Sportas
All Languages
Menas
Verslas
Kompiuteriai ir Internetas
Žaidimai
Sveikata