Соціальні мережі дозволяють людям обмінюватись повідомленнями, ділитися інтересами та персональною інформацією, постійно перебувати на зв’язку один з одним. Вони можуть надавати можливість створення персонального блоґу чи особистої сторінки, а також публікації власних фотографій. Більшість соціальних мереж безкоштовні і відкриті для загальної публіки. Проте є і приватні або створені для користувачів з певними інтересами.
More information
1ua
Соціальна мережа України. Особисті сторінки та сторінки населених пунктів. Оцінки та рейтинги людей та населених пунктів.
Dreamki.com
Соціальна мережа, метою якої є полегшення вибору подарунку для різноманітних свят.
Facebook
Сервіс дозволяє створити профіль з фотографіями, запросити друзів, обмінюватися повідомленнями, інформувати інших користувачів про статус. Створення груп за інтересами.
Friendbuzz
Соціальна мережа, яка дозволяє слідкувати за подіями, що відбуваються з іншими користувачами, підтримувати постійний контакт з ними, вести свій журнал (мініблоґ) та читати журнали інших користувачів.
Mozpi
Cпільнота, яка допомагає ділитися унікальними знаннями та досвідом.
Scientific Social Community
Соціальна мережа для науковців.
Всі тут
Національна багатомовна соціальна мережа України для спілкування, знайомств і розваг українців усього світу.
Віддам - Заберу
Спільнота для обміну подарунками.
Соціальна мережа Закарпаття
Соціальна мережа створена виключно для жителів Закарпаття, Україна. Цікаві та знайомі друзі, відпочинок, опитування, інформація, чати, інше.
Спільнота кращих державних службовців України
Cоціальна мережа державних службовців: професійне спілкування, обмін досвідом у блогах, форумах та тематичних групах. Фотоальбоми, відео та актуальна інформація щодо державної служби в Україні.
Це Україна
Українська соціальна мережа.

Цей розділ іншими мовами: 11

Останнє оновлення:
Вересень 5, 2018 at 20:58:15 UTC
Комп'ютери
Ігри
Здоров'я
Дім та сім'я
Новини та ЗМІ
Дозвілля
Джерела інформації
Країни та реґіони
Наука
Покупки
Суспільство
Спорт
All Languages
Мистецтво
Бізнес