Vítejte v sekci Domov.

Pokud se zajímáte o vylepšení domova, vymalování, předěleání nebo jiných kutilských úprav typu "udělej si sám",
přípravy daňových přiznání, informací pro spotřebitele, zahrádkaření, bydlení, rodině či stránkách o rodičovství,
receptech nebo zábavných míst pro děti, je tato kategorie tou pravou.

Přímo do této konkrétní kategorie nenavrhujte žádné stránky, které je možné navrhnout do některé z podkategorií či jiné specifičtejší kategorie v české tématické oblasti katalogu!
Do této části katalogu navrhujte ve většině případů pouze nekomerční stránky, které se vztahují k domovu, bydlení, zahradě, aspektům běžného života a podobně.
Do této části katalogu patří většinou jen nekomerční stránky (vyjímkou jsou například jen Domácí služby). Komerční stránky většinou patří do části Obchod a lužby, ve které naleznete i kategorii určenou pro Spotřebitelské služby. Odkazy na internetové obchody se pak navrhují do části Internetové obchody.
Nekomerční kategorie věnovaná tématům okolo bydlení, zařizování bytů a domů, rekonstrukcí i novostaveb. Pamatujte na to, že Domov poskytuje užitečné informace, testy, recenze a podobně, které jsou realizovány až v kategorii Obchod_a_služby.
Každou stránku navrhujte jen jednou.
Hobby činnosti umožňující schopným amatérům spravovat či vylepšovat bydlení.
Tato kategorie obsahuje stránky o osobních financích, zejména zaměřené na spoření, pojištění, daně, správu osobních financí apod.
Vítejte v podkategorii World/Czech/Domov/Rodina :D Tato část Domova je o rozvíjení dovedností a vztahů potřebných pro šťastnou rodinu a rodičovství.
Zde jsou pouze tématicky informační stránky. Komerční stránky najdete v sekcích Nakupování, Regiony či Obchod_a_sluzby.
Kategorie Spotřebitelských informací dává zákazníkovi přehled o výrobcích, jejich cenových porovnáních a udává takové tipy, aby se zákazník před koupí řádně poučil. Stejně tak informuje o případných záručných dobách, možnostech oprav apod., pokud ke koupi již došlo.
V této kategorii nelze vypsat komerční stránky. Zde budou vylistovány stránky s informacemi pro spotřebitele. Ostatní stránky směřujte do příslušné kategorie v Obchodu.
Toto je domácí oblast se stránkami, které nabízejí nekomerční zdroje informací o zahradnictví, zahradách, pěstování atd.
Stránky zadávejte jen jednou. Děkujeme.
Toto je hlavní kategorie. Konkrétní zařazení hledejte pod příslušným heslem kategorie. Nemůžete-li takovou kategorii najít ani v nejbližší možné subkategorii, navrhněte sami, kam by měl váš odkaz patřit. Je samozřejmě v pořádku navrhnout novou kategorii, pokud ta, kterou chcete, neexistuje. Přesto vás nabádáme zvážit možnost zařazení do dosus již existujících kategorií.