Kategorija "Laisvalaikis ir kelionės" skirta tinklapiams lietuvių kalba apie pomėgius ir įvairią veiklą, kuri skirta teikti malonumą veikiančiojo asmens laisvalaikio metu. Ši kategorija taip pat apima ir turizmą - tiek išvykas lėktuvais į užsienio pliažus ar miestus, tiek ir išvykas su kuprinėmis į gamtą.
Dėmesio! Autoservisai patenka į kategoriją "verslas ir finansai". Autmobilių sportui irgi yra atskira kategorija.
Kategorija puslapiams apie gyvūnus bei jų mylėtojus: apie gyvūnų auginimą, veisimą, priežiūrą ir pan.
Siūlydami svetainę, pasirinkite jai tinkančią subkategoriją ! Šunų veislės skirstomos pagal oficialią FCI klasifikaciją.

daugiau informacijos (tik redaktoriams)

Ši kategorija apima tinklapius, kurie skirti besidomintiems automobiliais. Čia surinkti tinklapiai, kuriuose į automobilį žiūrima ne kaip į transporto priemonę, o kaip į pomėgį.
Dėmesio! Autoservisai patenka į kategoriją "verslas ir finansai". Autmobilių sportui irgi yra atskira kategorija.
Ši kategorija skirta tinklapiams apie aviaciją kaip pramoginę arba sportinę veiklą.
Kategorija skirta barų, klubų ir panašaus pobūdžio pasilinksminimo įstaigų tinklapiams. Tai įstaigos, kurių pagrindinis tikslas - teikti klientams pramogas ir gėrimus. Šioje kategorijoje ne vieta įstaigoms, kurių pagrindinis tikslas yra maitinimas.
Dėmesio! Jeigu įstaiga veikia tik vienoje konkrečioje geografinėje vietovėje - siūlykite ją tos vietovės kategorijoje (pvz. jei klubas veikia Mažeikiuose - siūlykite jo svetainę į kategoriją World/Lietuvių/Regionai/Europa/Lietuva/Telšių_apskritis/Mažeikiai ).
Nekomercinės svetainės apie traukinius ir geležinkelius, jų istoriją.
Kategorija tinklapiams apie ginklus ir karinę techniką.
Gyvoji istorija (arba kitaip istorijos rekonstrukcija) - tai praeities imitavimas atkuriant praeities gyvenimo būdą ar veiklą - įskaitant karus, žaidimus, užsiėmimus, amatus ir t.t. Tai leidžia tiek prisiminti praeities įvykius, tiek geriau pažinti mūsų praeitį.
Svetainės, kurių paskirtis - pralinksminti ir prajuokinti lankytojus. Šie tinklapiai skirti anekdotams, linksmiems pasakojimams, parodijoms ir įvairioms kvailystėms.
Katalogai, teikiantys informaciją įvairias pramogų rūšis, jas teikiančias įmones, renginių tvarkaraščius.
Kolekcionavimas - tai pomėgis rinkti tarpusavyje pagal tam tikrus kriterijus susijusius daiktus. Tai gali būti tiek žmogaus pagaminti daiktai, tokie kaip pašto ženklai ar monetos, tiek ir gamtoje randami daiktai, pvz. kriauklės. Šiai ketegorijai taip pat tinka svetainės, teikiančios informaciją apie kolekcijų rinkimą, rodymą, identifikavimą ir išsaugojimą.
Skyriuje talpinamos nuorodos į svetaines, vienaip ar kitaip susijusias su maistu bei gėrimais.

Dėmesio! Komercines svetaines (pvz. vynu prekiaujančių įmonių) prašom siūlyti į kategoriją World/Lietuvių/Verslas_ir_finansai/Maistas/Gėrimai
Kategorija tinklapiams apie medžioklę, medžioklės reikmenis bei medžiojamus gyvūnus
Kategorija puslapiams apie motociklus, važinėjimąsi motociklais ir gyvenimą ant motociklo. Komerciniai puslapiai (motociklų remontas, prekyba motociklais ir t.t.) turi būti "Verslo ir finansų" kategorijoje.
Svetainės apie narkotikų vartojimą pramoginiais tikslais, taip pat agituojančios už kai kurių narkotikų (pvz. kanapių) legalizavimą.
Kategorija skirta mėgėjiškam, trumpabangiui radijo ryšiui bei susijusioms temoms Category for Lithuanian sites covering multiple aspects of hobbyist and recreational radio use of amateur, shortwave, CB, and family two-way radios and scanners.
Dėmesio: komercinių radijo stočių tinklapiai turi būti talpinami "žiniasklaidos" kategorijoje!
Speleologija - tai urvų ir kitų požeminių objektų tyrinėjimas bei pomėgis landžioti po juos.
Ši kategorija skirta tinklapiams apie turizmą bei keliones apskritai. Ši kategorija taip pat apima ir kaimo turizmą bei juo užsiimančias sodybas, apgyvendinimo paslaugas (viešbučiai, svečių namai, nuomojami kambariai ir pan.).
Dėmesio! Kelionių agentūrų tinklapiams yra atskira kategorija ''verslas ir finansai --> kelionių agentūros"
Kategorija skirta tinklapiams apie žvejybą - t.y. žuvų gaudymą atviruose vandens telkiniuose.