Kategorija "Sportas" skirta tinklapiams lietuvių kalba. Sportas - tai veiklos rūšis, apimanti varžymąsi tarpusavyje bei fizines pastangas. Į kategoriją taip pat patenka ir tokios sporto šakos, kurios daugumai žmonių tėra laisvalaikio praleidimas, o ne varžybos (pvz. dviračiai). Iš tradicijos prie sporto priskirti ir šachmatai.
Dėmesio: tinklapiai apie arklius (kaip gyvūnus, o ne sporto objektą) gali būti talpinami į "Augalų ir gyvūnų" kategoriją
Kategorija dažasvydžio (painball) entuziastams
Kategorija skirta dviračiams ir dviračių sportui
Kategorija tinklapiams apie golfo žaidimą.
Kategorija skirta sunkiajai atletikai, kultūrizmui, body-building'ui ir panašioms sporto šakoms (pvz. rankų lenkimui arba galiūnų sportui)
Kategorija skirta organizacijų, besirūpinančių sportu, svetainėms. Organizacijų, kurios rūpinasi tik viena sporto šaka, svetaines rasite atitinkamų sporto šakų kategorijose.
Ant įvairaus paviršiaus (ledo, žolės, parketo) žaidžiami žaidimai, kurių tikslas - į priešininkų vartu įvaryti ritulį, riedulį ar kamuoliuką, į jį smūgiuojant ritmuša. Populiariausi ritulio žaidimai Lietuvoje yra ledo ritulys ir žolės riedulys.
Kategorija vandens sporto šakoms, tokioms kaip plaukimas, irklavimas, nardymas, buriavimas, burlentės, banglentės ir t.t.
Kategorija žiemos sporto šakoms - čiuožimui, slidinėjimui, ledo rituliui, snieglentėms, kalnų slidinėjimui
Kategorija tinklapims, susijusiems su žirgų sportu - jojimas, žirgynai, žirgų sporto entuziastai.
Dėmesio: tinklapiai apie arklius (kaip gyvūnus, o ne sporto objektą) gali būti talpinami į "Augalų ir gyvūnų" kategoriją