Dėmesio: jei jūsų svetainėje pateikiama informacija tik apie vieną įmonę ar verslo šaką, siūlykite ją į atitinkamos verslo šakos kategoriją (pvz. informacija apie statybos verslą ir statybos bendroves - į kategoriją World/Lietuvių/Verslas_ir_finansai/Statyba_ir_remontas)
Kategorija audimo, dirbtinių ir sintetinių audinių gamybos, odos apdirbimo, batų ir drabužių siuvimo, bei prekybos šiais gaminiais bendrovių svetainėms.
Buhalterinės apskaitos, mokesčių bei audito paslaugų resursai
Malonu, kad norite pas mus užsiregistruoti.

Šioje kategorijoje kaupiamos nuorodos į Lietuvos Respublikoje veikiančius ūkio subjektų internetinius tinklapius, kurių veikla yra susijus su automobilinės audio/video aparatūros įranga, jos pardavimu bei montavimu. Taip pat navigacijos bei apsaugos signalizacijos sistemomis.

Jeigu Jūsų svetainė yra panašios tematikos tik ne komercinio pobūdžio, tai Jūs turite registruotis atitinkamai http://www.dmoz.org/World/Lietuvių/Laisvalaikis_ir_kelionės/Automobiliai

Šioje kategorijoje rasite svetaines, kurių tikslas - padėti ieškantiems darbo ir siūlantiems darbą rasti vieniems kitus. Tai apima resursus ir įmones, kurios teikia šias paslaugas:
* Darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugų įmonės
* Patarimai ir pagalba tinkamam savo kandidatūros pateikimui (pvz. savo CV ar darbų pateikimų)
* Darbo paieškos katalogai
* Karjeros valdymas

Šio kategorijoje neįtraukiamos:
* Atskiri darbo pasiūlymai (pvz. kokios nors įmonės svetainės puslapis "siūlomos darbo vietos")
* Atskirų asmenų CV ar darbo paieškos skelbimai internete
* Svetainės apie jau priimtų į darbą darbuotojų mokymą ir personalo valdymą
Ši kategorija skirta svetainėms, kurios yra informaciniai resursai verslininkams arba teikia plačią informaciją apie verslą.
Šioje kategorijoje įtrauktos svetainės pateikia plačią verslo, kaip veiklos srities, apžvalgą ir apima įvairias verslo šakas. Šie resursai paprastai apima paieškos sistemą ir katalogizuotą informaciją, pokalbių ertmes, forumus, naujienas, straispnius, patarimus ir pan.
Į šią kategoriją neįtraukiamos svetainės, kuriose informuojama apie vieną bendrovę (pvz. bendrovės oficiali svetainė) arba teikiama informacija, susijusi su viena verslo šaka (tokios svetainės įtraukiamos į atitinkamos verslo šakos kategoriją).
Dėmesio: jei jūsų svetainėje pateikiama informacija tik apie vieną įmonę ar verslo šaką, siūlykite ją į atitinkamos verslo šakos kategoriją (pvz. informacija apie statybos verslą ir statybos bendroves - į kategoriją World/Lietuvių/Verslas_ir_finansai/Statyba_ir_remontas)
Dėmesio! Prašom nesiūlyti į šią kategoriją kelionių agentūrų (kurios tik perparduoda/ tarpininkauja perkant bilietus ar keliones iš kelionių organizatorių) svetainių.
Šioje kategorijoje rasite įvairių sričių kursus ir apmokymus (kurie vykdomi už pinigus ir nesuteikia formalaus išsilavinimo).
Nekilnojamojo turto kategorija skirta įmonėms, kurios prekiauja (ar padeda prekiauti) nekilnojamuoju turtu, nuomoja nekilnojamąjį turtą, teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas ir panašiai. Statybos bendrovės, kurios stato namus, turi būti siūlomos "Statybos ir remonto" kategorijoje.
Dėmesio! Statybos bendrovių svetainėms šioje kategorijoje ne vieta, siūlykite jas į "Statybos ir remonto" kategoriją!
Įmonės ir verslo šakos, sugrupuotos pagal vietovę, kurioje jos yra.
Siūlydami svetainę, pasirinkite vietovę, kurioje veikia jūsų įmonė. Jeigu nuorodos į reikiamą vietovę (Lietuvos miestą ar rajoną, arba valstybę) nėra, svetainę siūlykite vienoje iš World/Lietuvių/Regionai kategorijų.
Ši kategorija apima įmones, kurios teikia profesinės ir administracinės paramos paslaugas kitoms įmonėms (B2B) arba organizacijoms. T.y. jos padeda tinkamai funkcionuoti verslui (įmonės biurui), daugeliu atvejų yra pigiau naudotis išorinėmis paslaugomis (outsourcing) nei atlikti tuos darbus pačiai. Kai kuriais atvejais šios įmonės teikia savo paslaugas ir atskiriems vartotojams, tačiau daugiausia jų paslaugomis naudojasi įmonės.
Šioje kategorijoje rasite įmones, kurios teikia dviejų rūšių paslaugas:
* profesines, mokslines ir technines paslaugas, reikalaujančias specifinės patirties ir žinių (konsultavimas, vertimas ir t.t.)
* administracines paslaugas (tokias kaip patalpų valymas, patalpų apsauga ir t.t.)
Kategorija skirta įmonių, kurios gamina ar parduoda galutines (visiškai pagamintus) prekes galutiniam (individualiam) vartotojui, svetaines. Ši kategorija taip pat apima ir paslaugas, teikiamas galutiniam vartotojui (įskaitant "buitinį aptarnavimą").
Įmonių, kurios teikia paslaugas tik kitoms įmonėms, arba gamina/parduoda žaliavą kitoms įmonėms, svetainės talpinamos World/Lietuvių/Verslas_ir_finansai/Prekės_ir_paslaugos_pramonei kategorijoje.
Svetaines, kurių pagrindinė paskirtis - parduoti prekes internetu, rasite World/Lietuvių/Pirkiniai kategorijoje.
Įmonių, kurios savo prekėmis prekiauja internetu, svetaines siūlykite į kategoriją Pirkiniai.
Kategorija įmonių, kurios gamina ir tiekia žaliavas, medžiagas, komponentus, įrangą ir technologijas, naudojamas kitų prekių gamybai, svetainėms. Ši kategorija taip pat skirta pramonės įmonių tiekėjams, taip pat įvairioms pramonei teikiamoms paslaugoms.
Ši kategorija skirta šių įmonių svetainėms:
* Paslaugų, kurios teikiamos prekybos įmonėms
* Didmenininkams, prekiaujantiems daugiau nei 1 rūšies prekėmis
* Dideliems mažmeninės prekybos tinklams (veikiantiems visoje Lietuvoje ir/arba daugiau nei vienoje valstybėje)

Dėmesio! Į šią kategoriją neįtraukiamos šių rūšių svetainės:

Dėmesio! Siūlydami svetainę, pasirinkite subkategoriją, kuri geriausiai atitinka svetainės temą!
Kategorija skirta firmų, kurios parduoda prekes (pvz. medicininę įrangą) arba teikia paslaugas medikams arba gydymo įstaigoms, svetainėms.
Pačių sveikatos apsaugos įstaigų (ligoninių, poliklinikų, gydytojų) svetaines rasite World/Lietuvių/Sveikata kategorijoje.
Dėmesio! „Mobilių pramogų“ svetaines (kuriose galima atsisiųsti melodijų, logotipų, žaidimų mobiliesiems telefonams, SMS žinučių tekstų ir panašiai) siūlykite tik į kategoriją World/Lietuvių/Pirkiniai/Elektronika_ir_kompiuteriai/Mobilieji_telefonai/Atsisiuntimai
Kategorija kavinių, restoranų, picerijų, užeigų ir kitų maitinimo įstaigų svetainėms.
Šioje kategorijoje talpinamos tik tos įstaigos, kurios veikia daugiau nei viename Lietuvos mieste - t.y., užeigų tinklai. Tik viename mieste veikiančių įstaigų svetaines siūlykite į atitinkamo miesto kategoriją.