Севастополь - місто державного підпорядкування в Україні.

Розділ призначений тільки для сайтів на українській мові. Відповідно, назва сайту та його опис повинні бути виключно українською мовою. Сайти російською мовою розміщуються у розділі Севастополь.
У розділі можуть бути розміщені тільки сайти, які відповідають правилам ODP у частині критеріїв відбору. Перед написанням назви та опису заслання на Ваш сайт, будь ласка, ознайомтеся з вимогами до правил їх складання.
Категорія містить посилання на україномовні сайти, які стосуються людського здоров'я та розташовані чи пропонують послуги в Севастополі.
Будь ласка, уважно передивіться всі підрозділи розділу Здоров'я, та знайдіть, якщо це можливо, найбільш відповідний. Якщо Ваш сайт пов'язаний з наданням відповідних послуг в конкретному регіоні або місті України, будь ласка, повідомте про нього до відповідного якомога точнішого регіонального розділу Міста України чи Області України. Якщо Ваш сайт представляє бізнес в галузі здоров'я та медицини, пропонує послуги в сферах Краса та косметичні послуги, Страхування, Ветеринарні послуги та Товари для здоров'я, будь ласка, повідомте про нього до відповідного розділу Бізнес та економіка. Посилання на сайти, що містять інформацію стосовно людей з обмеженими можливостями слід розміщувати у відповідному підрозділі Суспільство та культура.
УВАГА!!!
Сайт буде додано до розділу тільки за умов, що посилання, вказане Вами, веде на сайт українською мовою, або сайт має повноцінну версію українською. Також назва посилання на сайт та його опис повинні бути виключно українською мовою.

Будь ласка, не подавайте у цей розділ сайти іншими мовами – вони не будуть розміщені! Поверніться до розділу та зверніть увагу на посилання Цей розділ іншими мовами:, це допоможе Вам вибрати правильний розділ і прискорить розгляд Вашого сайту.