Pasiūlyti svetainę į Atvirą katalogą

 Thank you for your interest in Curlie. Suggesting a site is easy, but before you proceed with the site submission form, we ask that you do two things:

 1. Prašom skirti truputį laiko susipažinti su mūsų gairėmis ir nurodymais siūlantiems svetaines.
 2. Įsitikinkite, kad ši kategorija tiksliausiai atitinka jūsų svetainės temą. Atvirame kataloge yra daugybė kategorijų, ir visiems būtų geriau, jei skirtumėte truputį laiko tinkamiausios kategorijos paieškai. Tai padėtų mums greičiau peržiūrėti jūsų svetainę.
PAVYZDŽIUI:

Svetainė apie krūties vėžį turėtų būti siūloma į kategoriją

World: Lietuvių: Sveikata: Ligos: Vėžys: Krūties vėžys, o ne į

World: Lietuvių: Sveikata.

Tai svarbi svetainių kategorizavimo ypatybė, jei laikysitės šio nurodymo, jūsų svetainė bus peržiūrėta greičiau.

Žinokite: mes nesame paieškos variklis, ir didžiuojamės savo išrankumu. Mes priimame ne visas pasiūlytas svetaines, todėl neįsižeiskite, jei jūsų svetainė nebus priimta.

Mokslas ir išsilavini­masSocialinia­i mokslaiKalbaEsperanto
Ar tikrai ši kategorija geriausiai atitinka jūsų svetainės turinį? Jei nesate įsitikinęs, prašom skirti šiek tiek laiko ir paieškoti kataloge tinkamesnės kategorijos.

Svetainės aprašymas turi būti trumpas - ne ilgesnis nei 25-30 žodžių.   Gerai parašytas, objektyvus aprašymas palengvins jūsų svetainės įtraukimą į katalogą.
 • Nenaudokite HTML komandų
 • Rašykite pilnais sakiniais ir/ar aprašančiomis frazėmis, rašykite taisyklingai, naudokite skyrybos ženklus.
  • Aprašyme nerašykite vien DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.
  • Nerašykite kiekvieno žodžio iš didžiosios raidės.
  • Aprašyme nekartokite svetainės pavadinimo.
 • Nenaudokite reklaminių frazių, bei nerašykite padriko raktinių žodžių rinkinio. Tokios frazės kaip "pats geriausias puslapis" bus pašalintos.

Įtraukimo sąlygos

Mainais už tai, kad Curlie apsvarstys galimybę įtraukti svetainę, kurią siūlau, aš sutinku
 • Laikytis Curlie privatumo politika ir naudojimosi sąlygų.
 • Nekelti jokių pretenzijų, susijusių su šios ar bet kurios kitos svetainės įtraukimu į katalogą ar jos pozicija, neįtraukimu ar pašalinimu, o taip pat dėl bet kurios svetainės, įtrauktos į katalogą, pavadinimo ar aprašymo, bei
 • Suteikti Curlie Project Inc. neišimtinę neapmokamą teisę naudoti, skelbti, kopijuoti, redaguoti, keisti ar kurti išvestinius produktus iš mano pasiūlymo.
Taip pat suprantu, kad Curlie Project Inc. ir Curlie turi neribotą redagavimo laisvę spręsti dėl katalogo struktūros ir turinio, ir kad puslapio įtraukimas ir vieta kataloge gali būti pakeista bet kuriuo metu, dėl to negaliu pasikliauti bet kuriuo svetainės įtraukimo į katalogą aspektu ("svetainės pasiūlymas" reiškia pavadinimą ir aprašomąją informaciją, kurią pateikėte apie savo svetainę, o ne pačią svetainę ir jos turinį).
Perskaičiau ir supratau gaires dėl puslapių siūlymo, ir esu pasirengęs pasiūlyti savo svetainę.