World Türkçe
44,299

Bu bölümde sadece Türkçe içerikli sayfalar bulunur. Bu sayfalar sadece Türkiye ile ilgili olmak zorunda değiller, herhangi bir konuda olabilirler; ancak sayfalarin açıklamaları da Türkçe olmalıdır. Siteler dünyanın farklı bir ülkesinde de hazırlanmış olabilirler.

Burada listeli siteler ile editörler arasında herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır, böyle bir bağlantı sadece editörlerce açıklanabilir. Curlie dizini için kimse herhangi editörün listelediği sitenin daha sonraki tarihlerde güncellenen yapısı veya görüntüsü ile ilgili dizin editörünü/editörlerini suçlayamaz/yargılayamaz.

World/Türkçe dizini editörleri dizinde yer alan internet siteleri ile aralarında bağlantı veya paylaşım olmadığını hukuki manada beyan ederler.

Türkiye ile ilgili olabilecek fakat İngilizce yazılmış sayfalar ise "Regional/Europe/Turkey" bölümünde yer almalıdırlar.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen SSS'ye başvurunuz.


This category is for sites written in Turkish regardless of the contents. The site descriptions should also have to be written in Turkish. The links to pages written in English about Turkey should be under the category Regional/Europe/Turkey, and not here.

Daha fazla bilgi

Alt kategoriler 15

İlgili kategoriler 1

Kategori editörleri:
maxcoder sahinler suleymans
Son güncelleme:
17 Ağustos 2019 6:05:01 UTC
Tüm diller
Kültür ve Sanat
Ekonomi ve İş Dünyası
Bilgisayar
Oyunlar
Sağlık
Ev
Basın ve Yayın
Eğlence ve Yaşam
Kaynaklar
Bölgesel
Bilim
Alışveriş
Toplum
Spor