My Account
Kompiuteriniais žaidimais vadiname žaidimus, kurie žaidžiami asmeniniame kompiuteryje arba per specialią žaidimų konsolę.
Žaidimus, kuriems žaisti būtinas prisijungimas prie interneto, siūlykite kategorijoje Tinkle.
Kompiuteriniai žaidimai, kuriuose žaidėjas valdo automobilį ar kitą transporto priemonę. Tikslai - aplenkti kitus automobilius arba išvengti kliūčių.
Kategorija kompiuterinėms šaudyklėms. Tai tokie žaidimai, kuriuose žaidėjas valdo vieną veikėją (paprastai žmogų), kuris tiria aplinką (paprastai 3D) ir šaudo visus pasirodančius priešus.
Tai žaidimai, kurie ne tik realistiškai atkuria aplinką, bet ir žmogaus/daiktų santykį su ja. Ši sąveika yra esminė žaidimo dalis, ji svarbesnė nei veiksmas. Valdymas paprastai būna sudėtingas.
Kategorija kompiuteriniams strateginiams žaidimams. Strateginiai žaidimai - tai tokie žaidimai, kuriuose žaidėjas mato „visą vaizdą“. Paprastai tai reiškia daugelio junginiu valdymą dideliame žemėlapyje. Pergalei paprastai reikia koordinacijos tarp dalinių priešui sunaikinti arba teritorijai užkariauti. Strateginiai žaidimai skirstomi į 2 grupes pagal veiksmo laiką - pagal tai, ar veiksmas vyskta realiu laiku, ar ėjimais.
Kategorija kompiuteriu žaidžiamiems vaidmenų žaidimams (RPG).