My Account
УВАГА!!!
Сайт буде додано до розділу тільки за умов, що посилання, вказане Вами, веде на сайт українською мовою, або сайт має повноцінну версію українською. Також назва посилання на сайт та його опис повинні бути виключно українською мовою.

Будь ласка, не подавайте у цей розділ сайти іншими мовами – вони не будуть розміщені! Поверніться до розділу та зверніть увагу на посилання Цей розділ іншими мовами:, це допоможе Вам вибрати правильний розділ і прискорить розгляд Вашого сайту.
Розділ для сайтів, які пропонують комерційні фотопослуги населенню або іншому бізнесу.

Будь ласка, перечитайте уважно правила розділу. Дотримання цих правил допоможе Вашій заявці бути розглянутою якнайшвидше.

В цьому розділі розглядаються сайти виключно українською мовою або які містять повноцінну україномовну версію. Сайти іншими мовами, без виключень, не розглядаються в цьому розділі. Про сайт іншою мовою будь ласка повідомляйте в відповідний розділ. Опис сайта також повинен бути українською мовою, опис іншою мовою значно ускладнює розглядання сайта редакторами та затягне його на невизначений термін.

Якщо запропонований сайт представляє фотографа, то назву сайта варто вказувати у форматі Прізвище Ім'я.

Якщо Ваш сайт або блог повязаний з роботою фотографа (аматора чи професіонала) або студії, які в першу чергу демонструють їх професійні та художні навички то, будь ласка повідомте про нього до розділу World: Ukrainian: Мистецтво: Фотографія.

Якщо основним призначенням Вашого сайту є продаж фотографій, будь ласка повідомте про нього до розділу Покупки: Образотворче мистецтво.

Якщо основним призначенням Вашого сайту є продаж фототехніки, будь ласка повідомте про нього до розділу Покупки.