Curlie

Par Curlie

Curlie ir lielākais un aptverošākais cilvēku rediģētais katalogs visā Tīmeklī. To veido un uztur milzīgs pulks brīvprātīgu redaktoru visā pasaulē.

Vēsture

Vēsturiski pazīstami kā Open Directory Project (ODP) un kā DMOZ, mēs esam dibināti Open Source kustības garā, kļūstot par vienīgo lielāko direktoriju, kas ir 100% brīva. Atbilstoši mūsu bezmaksas lietošanas licencei nav jāmaksā par vietnes iesniegšanu direktorijā vai par direktorijas datu izmantošanu.

Mērķis

Ar milzīgu interneta izaugsmi Curlie nodrošina līdzekļus sabiedrībai, lai identificētu un klasificētu tā labāko saturu.

Jūs varat piedalīties

Kā jebkura kopiena, jūsu pašu ieguldījums to var padarīt labāku ikvienam.

Jūs varat piedalīties vairākos veidos:

Ziņot par problēmu sarakstā iekļautajā vietnē
Ieteikt vietni noteiktai kategorijai
Brīvprātīgi rediģēt noteiktu kategoriju
Uzturiet savu Curlie kolekciju

Ziņot par problēmu

Noklikšķinot vai virzot kursoru virs vietnes ieraksta, parādās ikona. Noklikšķiniet uz ikonas, lai ziņotu par problēmu ar šo ierakstu. Aizpildiet veidlapu, un redaktors to izmeklēs.

Ieteikt vietni

Kad kategorija, kuru pārlūkojat, ir atvērta jauniem ieteikumiem, blakus tai parādīsies ikona . Noklikšķiniet uz tā un aizpildiet veidlapu, un sekos redaktors. Lai iegūtu sīkāku informāciju, dodieties šeit.

Kļūsti par redaktoru

Kad jūsu pārlūkotā kategorija pieņem jauno redaktoru pieteikumus, blakus tai parādīsies ikona . Ja jums ir zināšanas par tēmu un jūs interesē rediģēšana, noklikšķiniet uz ikonas un aizpildiet veidlapu.

Ja tas tiks pieņemts, jums būs pieejams visaptverošs rīku komplekts, kas atvieglo saišu pievienošanu, dzēšanu un atjaunināšanu. Pēc pieredzes iegūšanas jūs varat pieteikties uz papildu un, iespējams, plašākām kategorijām.

Tikai dažu minūšu laikā jūs varat palīdzēt padarīt Web par labāku vietu un tikt atzītam par ekspertu izvēlētajā tēmā. Lai iegūtu papildinformāciju par kļūšanu par redaktoru, dodieties šeit.

Turpmākā Informācija